מס׳ רישיון מורחב 59037

הלוואות גישור

הלוואות גישור זהו שם כללי לסוג ספציפי של הלוואה שמשמשת שימוש מקדים בכספי ההלוואה מתוך וודאות כמעט מוחלטת שהימצאות הכסף להחזרת ההלוואה עתיד לבוא ממקור שבזמן הווה איננו זמין. ישנם מקרים רבים כדוגמא למצבים שבהם נדרשת הלוואת גישור: כסף שנמצא בתכנית חסכון, כסף שאמור להתקבל עקב פרישה מעבודה או יציאה לפנסיה, כסף שעתיד להתקבל ממכירת דירה, ועוד מקרים רבים בהם מקור הכסף קיים ועתיד להגיע, אך בזמן הווה כסף זה לא זמין ועל מנת שתוכלו לפעול פעולות מסוימות אתם צריכים את זמינות הכסף כבר עכשיו!

הלוואות גישור מציעות פתרון גמיש ויעיל למצבים אלו שבהם אתם נדרשים לכסף נזיל, והחזרי התשלום של ההלוואה עתידים להגיע ממקור כסף בבעלותכם, שאינו זמין לעת עתה. העיקרון המנחה בכל הלוואת גישור הוא שפירעון ההלוואה יגיע מאותו כסף שכרגע לא נזיל לשימוש, והתקבול העתידי מאותו הכסף נקבע על פי תאריך היעד שבו הכסף יהפוך לנגיש, זאת בהתאם לחישובי הריבית ותנאי ההלוואה שהוצעו לכם על ידי הגוף הפיננסי שמעניק לכם את הלוואת הגישור.

 
הלוואות גישור לעסקים קטנים

רוב הלוואות הגישור מוכרות לציבור דווקא במקרים של רכישת דירה חדשה, כאשר הדירה הנוכחית טרם נמכרה והתקבל התשלום בעבורה. אנשים רבים שמבקשים לשפר את הנכס שלהם, ללא תקופת מעבר בחילוף הדירות, ימצאו את השיטה של הלוואות גישור כדרך יעילה ובטוחה לקניית דירה חדשה בזמן שהם עוד לא מכרו את הדירה הישנה. אך הלוואות גישור נמצאו כפתרון יעיל ואפקטיבי עבור אפיקים רבים ומגוונים נוספים, בניהם – הרחבת העסק או הקמת עסק חדש.

המגזר העסקי מתאפיין בדינאמיות תמידית ומסיבה זו עסקים רבים, בעיקר עסקים קטנים, עלולים להיקלע למצבים פיננסיים לא קלים שמצריכים הזרמת מזומנים לעסק על חשבון פעילות יצרנית מניבת רווחים עתידית. מצבים אלו יכולים להתרחש בעקבות אופיו של העסק, לדוגמא עסק שרוב הפעילות שלו מבוססת על עונת החורף, ובשנה מסוימת החורף היה חלש וכתוצאה מכך גם הפעילות העסקית שלכם לא הניבה רווחים כצפוי. על מנת שהעסק יוכל לשרוד את המשך הפעילות השנתית עד בוא החורף הבא שבו הוא ייצר רווחים ויתאזן פיננסית, עליו לפנות לקבלת הלוואת גישור.

 
התרחבות של עסקים קטנים

אחד התרחישים הנפוצים ביותר, בהם עסקים קטנים נדרשים במציאת מקורות מימון שמעניקים הלוואות גישור, זה מקרה שבו עסקים קטנים מזהים צמיחה עסקית ותשואת רווחים יפה ועקבית, ולאור נתונים מוצלחים אלו הם מחליטים להרחיב את העסק ולהתחיל פעילות גם באפיקים שבהם לא פעלו עד כה. התרחבות של העסק לאפיקים חדשים מחייבת השקעה כספית, ובמקרים רבים, במיוחד כשמדובר בפעילות של עסקים קטנים, השקעת הכסף לא יכולה לבוא מתוך הרווחים של העסק. במקרים רבים יכול להתרחש מצב בו העסק כן יכול להקצות את המשאבים הפיננסיים מתוך הרווחים של העסק אך זו תהיה בחירה לא אחראית מאחר ושינויים או האטה בפעילות העסקית עלולים ליצור בעיה בתזרים המזומנים של העסק ואף להביא לקריסתו. בכל פעילות מסוג זה אנו ממליצים לפנות לייעוץ פיננסי עסקי, כך קבלת ההחלטות תוכל להיות אובייקטיבית ותשקף תמונה נכונה ומדויקת ללא לקיחת סיכונים מיותרים שעלולים להיות בעלי השלכות הרסניות לעסק שגם ככה נמצא בצמיחה. למה לכם לסכן את הדבר שעובד ומוכיח את עצמו, אם אתם יכולים לשמש אותו כמקור מימון מגשר שבאמצעותו תוכלו לקבל הלוואת גישור לעסק מבלי לפגוע בפעילות העסקית? הלוואות גישור הן פיתרון מהיר ומיידי, ברוב המקרים הן ללא ערבים, ואתם יכולים לשמש את הכסף מההלוואה לכל מטרה שתרצו, זאת כאמור בהתאם לתכנית העסקית ותנאים שגופי המימון מציעים.

 
תנאים להלוואת גישור

הלוואות גישור לרוב מתאפיינות בכמה מאפיינים ייחודיים, אחד מהם הוא תקופת הפירעון שמוגדרת בזמן קבוע, לרוב מדובר בתקופה קצרה יחסית לפירעון ההלוואה. בעוד הלוואות רגילות מציעות פריסת תשלומים למשך של עשרות שנים, במקרים של הלוואות גישור תקופת הפירעון תעמוד על מספר שנים בודדות, לרוב בסביבות השלוש שנים.

החזרת תשלומי ההלוואה יכולה להיעשות בתאריך יעד ספציפי שנקבע מראש, אז תחזירו את סכום הכסף שלוויתם, הקרן, ואת הריבית יחד ברגע אחד. או שניתן לשלם את הריבית קודם, בתאריך שנקבע מראש, ובהמשך להשלים את סכום הקרן בהתאם למגבלות שמקור המימון מציב. החזרי התשלום במקרה זה יעשו בהתאם לתנאי ההלוואה, שככל הנראה יחייבו בריביות נוספות במקרה שלא תעמדו בתשלום הקרן לפי המועד שנקבע, או אפילו אם תעדיפו לקנות לעצמכם עוד קצת זמן מתוך החלטה לשאת בריבית הנוספת.

שלום, איך אפשר לעזור לך?